Erdal - Gittin Gideli [Nostalji]

    90 'lar deyince elbette akla ilk gelen şeylerden biri müziktir. Müziğin bambaşka bir yeri vardı.Sanki her çıkan parça bambaşka bir ruhla yazılırdı.Lakin hepsi de ayrı bir mükemmellik örneğiydi.Söyleyenler içten söyler, sözler en derin anlamları barındırırdı. Müziklerde bu iki unsuru birleştirip efsaneleştirirdi.Şimdi öyle bir iç geçiriyorum ki, dönmek istiyorum o yıllara ve hep oralarda kalmak istiyorum.Bilmiyorum belki de bize çok büyük anlamlar kattığı içindir bu iç geçiriş.

    Yine çok bilinmeyen ama sevdiğim parçalardan birini paylaşayım.Ritmi kulağıma çok hoş gelirdi bu parçanın. Genel de pazar eğlence programına davet edilir de erdal abimiz ve orda söylerdi bu parçayı. Ritmini her duyduğumda yine içimde bir sancı. Ne denir ki...

 
16.7.2013  kategori
3074 Okunma  kategori
Makaleden alıntı yaparken lütfen link veriniz...!


Yorum Yaz

Hocam gerçekten de çok güzel bir parçaymış...Böyle güzel bir parçayı bizimle paylaştığınız için size teşekür ederiz.Filiz-Canan
  • İlk astronotlu SpaceX roketi bugün
  • SpaceX'in ilk insanlı roketi hava koşulları uygun olursa bugün uzaya fırlatılacak. Erteleme sonrası SpaceX'in ilk insanlı uçuşu ne zaman, saat kaçta yapılacak? SpaceX Crew Dragon ne zaman uzaya fırlatılacak? Fırlatma canlı olarak nasıl, nereden izlenir? soruları en çok arananlar arasındaydı. SpaceX'in ilk insanlı uzay görevini ve fırlatmayı Dr. Umut Yıldız ve Damla Pekgöz'ün anlatımıyla izleyebilirsiniz. Canlı yayın başladı. İşte fırlatmayı izlemek isteyenler için canlı yayın linki:

  • Testler arttı, vaka sayısı düştü
  • Türkiye'de görülen günlük Koronavirüs (COVID-19) vakalarının ve yaşanan can kayıplarının sayısı açıklandı.Geride kalan 24 saatte yapılan 39.230 yeni testin 983'ü pozitif sonuçlandı. Böylece bir kez daha, günlük vaka sayımız 1000'in altına inmiş oldu. Yine son 24 saatte, 26 vatandaşımız, Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Yeni sayılarla birlikte, toplam vaka sayımız 163.103'e ulaşırken, toplam can kaybı sayımız 4.515 oldu.

  • iPhone 12 beklenenden geç gelebilir
  • Yeni bir iddiaya göre iPhone tanıtımı, daha önce ortaya atılan tarihlerden çok daha sonra, hatta aylar sonra gerçekleşebilir.

  • AMD Ryzen 6000, bir ilk olacak
  • AMD, dur durak tanımıyor: AMD'nin beklenen işlemcisi Ryzen 6000, dünyanın ilk 6nm masaüstü işlemcisi olarak gelebilir. Peki ama AMD Ryzen 6000'in geliş tarihi ne?


Site Bilgi

Sitede paylaşılan yazılar kaynak gösterilmek şartı ile heryerde paylaşılabilir.Unutmayalım! Bilgi paylaştıkça çoğalır.Herhangi bir soru,sorun,görüş yada öneriniz için bana iletişim kısmındaki formu doldurarak ya da
ekremesrefkilinc [at] gmail.com e-posta
adresinden ulaşabilirsiniz.
Tasarım ve Kodlama : Ekrem Eşref KILINÇ @2012 - 2020
Sql _Net Jquery Xml
Yukarı Çık